Edvinas paprašė nuomonės dėl www.faneruotosdurys.com. Taigi:

1. Mažokai atgalinių nuorodų. Kaip minimum į katalogus įdėk – Svetainių katalogai

2. Galbūt tavo svetainė pakankamai nauja, todėl dar reikia palaukti, nes konkurentai nėra labai stiprūs ir lengvai gali būti pirmas.

3. Kuo skiriasi http://www.faneruotosdurys.com/index.php/site/lt/durys ir http://www.faneruotosdurys.com ? –jei niekuo, tai tegu kuo nors skiriasi!! Pagrindinis turi būti kaip pagrindinis, o durys apie duris ir pan.faneruotos1 FaneruotosDurys.com svetainės analizė

4. Tegu puslapyje apie faneruotas duris būna ir turinys tik apie tai, kur medinės durys – apie jas ir t.t. Nereikia visko sumalti į vieną. Tiek klientams, tiek googlui nėra tai naudinga!

5. Padaryk nuorodą į pagrindinį puslapį su inkariniu tekstu „Faneruotos durys“ – tai gali būti ir logotipas viršuje su alt=”Fanetuotos Durys – FaneruotosDurys.com”

6. Apačioje “Vidaus durys“, „Lauko durys“, „Faneruotos durys“, „Medinės durys“, „Mediniai laiptai“, „Interjero detalės” tegu būna kaip nuorodos į tuos atitinakamus puslapius. Plius ir tas pats „faneruotosdurys.com“ kaip nuoroda

7. Visus pagrindinius pavadinimus dėk į <h1>. Jei bus per dideli, per per stilius galima sumažinti, programuotojai žino… jei neis, palik ta patį h3.

8. Nuotraukos puslapiuose turi būti pavadintos reikšminiais žodžiais “Fanetuotos Durys – FaneruotosDurys.com pav1”, “Lauko durys pav2” ir t.t.. PLIUS alt=“” taip pat visur rašyk reikšinius žodžius… alt=„ Fanetuotos Durys – FaneruotosDurys.com pav1“, alt=“Fanetuotos Durys – FaneruotosDurys.com pav2“

faneruotos FaneruotosDurys.com svetainės analizė

9. http://www.faneruotosdurys.com/index.php/site/lt/galerija Google svetainę mato: „Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka …“ (pažiūrėk per cache:www….) tai kiekviena nuotrauka turi turėti atitinkamą pavadinimą ir atitinkamą alt=”” tekstą.

10. Į pagrindį Title dėk „Faneruotos Durys | FaneruotosDurys.com“. Jei nori savo brandą dėti, tai aišku, gali ir „Faneruotos Durys | 101 Durys“, bet pirmu variantu nauda didesnė. O „Medinės durys“ ir pan rašyk jų puslapiuose, kur yra jų aprašymai… Kituose gali rašyti ne „Medinės Durys | FaneruotosDurys.com“, o „Medinės Durys | 101 Durys“. Na čia pačiam spręsti, variantų daug.

11. Nuorodą „Faneruotos Durys“ dėčiau pirmiau nei „Durys“ – Google tai pamato pirma. (pažiūrėk į google įvedės „Cache:www.faneruotosdurys.com“)

12.Tai, kad turi tokias pat svetaines, www.101durys.lt, www.vidausdurys.com, google neišdursi. Ji pasirinks vieną jų, šiuo atveju www.faneruotosdurys.com. Geriau į kiekvieną sudėti skirtingą turinį ir kad kiekviena konkuruotų viena su kita. Užimant pvz 1, 2 ir 3 pozicijas.